Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
35
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Matrix 3 Revolutions izle
6.8

 38.640İZLENME

6.8İMDB

 129 SÜRE

YIL 2003

Neo, artık iletişime geçtiği her şeyin şifresini çözebilmekte ve üstün yeteneklerini en iyi şekilde kullanabilmektedir. İnsanlar ise, hayatta kalabilmek için Matrix’e karşı başkaldırmaktadır. Başkaldırı ve isyanlar sürerken, makineler de insanlığın gerçek ve son şehri olan Zion’a karşı son sürat saldırıya geçmiştir.

Matrix 3 filminde makineler, Zion’a ulaşmak için kazma işlerini bütün hızıyla sürdürmektedir. Ajan Smith ise bağımsız bir şekilde, hem makinelere hem de insanlara savaş açmıştır.

Neo artık sadece Zion’a ulaşmaya çalışan makinelerle değil, aynı zamanda Ajan Smith’in de tehditleriyle baş etmek zorundadır. Ancak büyük bir sorun vardır! Neo, Matrix ve dünya arasında “Araf”adı verilen bir yere sıkışmış durumdadır.

Araftan kurtulup, “seçilmiş” kişi olduğunu herkese göstermek zorundadır.

Matrix 3 Revolutions izle 2003 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Matrix Revolutions izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.8/10 15044
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Matrix 3 Revolutions” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • serdarturgayy
    Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
    1
  • Beytullah Gürgen

    Hadi bakalım gine düştük bi seriye