Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
13
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Maymunlar Cehennemi izle
8.0

 31.301İZLENME

8.0İMDB

 112 SÜRE

YIL 1968

Bir grup astronot uzay gemisi ile yola çıkmıştır. İçerisinde George Taylor’ında yer aldığı uzay gemisi, daha önce ayak basılmamış ve bilinmeyen bir gezegene iniş yapar. Bu gezegende kendi kendine bir medeniyet geliştirmiş ve adeta insanlarla yer değiştirmiş maymunlar yer almaktadır. İnsanları avlayan bir grup maymun, uzay gemisinde ki insanların farklı yerlere dağılması ile birlikte George’yi esir alır.

Bu aşamadan sonra maymunlar cehennemi 1968 konusu farklı yerlere doğru gider. Üzerinde deney yapılmak istenen George, maymun türlerinden farklı olduğu için hemen dikkat çeker. Maymun lideri olan Dr. Zaius’un, George ile planları vardır ve artık George’nin hayatı tehlikededir. Bundan sonra ne olacaktır? George, maymunlar cehenneminden kurtulabilecek midir?

Maymunlar Cehennemi izle 1968 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Planet of the Apes izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.0/10 4161
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR