Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
30
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Maymunlar Cehennemi izle
5.7

 71.011İZLENME

5.7İMDB

 119 SÜRE

YIL 2001

Uzayın derinliklerine seyahat etmek ve farklı gezegenler keşfetmek amacı ile içerisinde bir grup astronot ile yola çıkan uzay gemisi, uzun bir süreç sonucunda ışık hızıyla bir gezegene inmiştir.

Bu süreç içerisinde uzay gemisinin gezegene inmesi teorik bakımdan çok uzun zaman almıştır. Bu da uzay gemisinin dünyaya geri dönerken, dünyada yaşanan zamandan daha geç bir zamana denk geleceği anlamına gelmektedir. Bu aşamadan sonra Maymunlar Cehennemi 2001 tamamen farklı bir boyut almıştır.

Çünkü işler astronotların istediği gibi gitmez ve astronotlar maymunların egemen olduğu bir gezegene iniş yaparlar. Maymunların hem fiziksel açıdan hem de zihinsel açıdan gelişkin olduğu bu gezegende astronotları değişik maceralar beklemektedir. Peki, astronotların başına neler gelecektir?

Maymunlar Cehennemi izle 2001 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Planet of the Apes izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.7/10 2863
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR