Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
48
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Maymunlar Cehennemi Başlangıç izle
7.6

 110.402İZLENME

7.6İMDB

 105 SÜRE

YIL 2011

Genetik mühendislerin maymunlar üzerinde yaptığı çalışmalar, maymunlarda zihinsel ilerlemelere yol açmıştır. Bu projede çalışan Will Rodman, alzheimer hastalığına çare bulabilmek için maymunlar üzerinde testler yapan genç bir bilim insanıdır.

Yaptığı testlerden, bir maymunun çok hızlı gelişme göstermeye başladığını fark eder. Bu maymunu daha yakından incelemek ve tesisteki doktorlardan korumak için kaçırıp evine götürür.

Maymunlar Cehennemi Başlangıç 2011 filminin ana karakteri işte bu maymundur. Bu maymuna Cesar adını verir.

Zaman içinde Cesar ile arasında bir dostuk ilişkisi gelişir. Cesar’la birçok şey paylaşıp, insan gibi yaşamayı öğretmeye başlar.

Ama olaylar ne Will Rodman’ın, ne de Cesar’ın beklediği gibi gelişmeyecek, çok kısa bir süre sonra bu iki canlının dostluğu sert bir sınavdan geçecektir. Bu sınav, bir maymun devrinin başlamasına yol açacak mı?

Maymunlar Cehennemi Başlangıç izle 2011 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Rise of the Planet of the Apes izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.6/10 6488
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR