Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
67
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Maymunlar Cehennemi Savaş izle
7.4

 139.289İZLENME

7.4İMDB

 140 SÜRE

YIL 2017

Sezar ve Kobo arasında geçen ihanet savaşını anlatan film, Şafak Vakti sırasında Kobo’nun Sezar’a yaptığı ihanet ile başlar. Bu ihanet sonucunda kendi milleti ve ırkından büyük kayıp vermesi ile birlikte, kendi ırkını koruyabilmek için yeni bir savaş planlayan Sezar; Kobo’nun ihanetine karşılık verebilmek için savaşa başlar.

Maymunlar cehennemi savaş 2017 filminde; aslında savaşmak istemeyen ve insanlığın kazanabilmesini hedefleyen Sezar, her ne kadar barış yanlısı olsa dahi ırkını korumak zorundadır. Sezar’ın ordusunda yer alan Albay ise, insanlık adına savaşan ve maymunların sonunu getirecek kök kazıma planını kafaya koymuştur.

Sezar’ın fikirlerine aykırılık içeren bu durum, Sezar’ın boyun eğmesi ile sonuçlanmayacaktır. Şimdi Sezar ve ırkının geleceği, Albay ve Sezar arasında geçen savaşın sonucuna bağlıdır.

Maymunlar Cehennemi Savaş izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. War for the Planet of the Apes izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.4/10 11219
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR