Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Maymunlar Cehenneminde İsyan izle
6.1

 13.025İZLENME

6.1İMDB

 88 SÜRE

YIL 1972

Cornelius ve Zira’nın oğlu olarak dünyaya gelen Sezar, krallığın başında bulunan kişilerden ve sunulan otoritelerden izole bir şekilde hayatını sürdürmeye devam etmektedir.

Kendisini her yerde arayan ve bulduğu an ölümünü sağlayacak bu kişiler, Sezar’ın etrafını sarmaya başlamıştır. Bu durumdan giderek sıkılan ve dünyanın her yerinde köleleştirilmeye devam eden maymunların tarihini değiştirerek, hükümete kafa tutmayı hedefleyen Sezar, saklandığı yerden çıkar.

Maymunlar Gezegeninde İsyan 1972 filminde Sezar’ın amacı ise maymunların yüz yıllardır çektiği züllüme bir son vermek ve kendi ırkı için savaşarak kötü giden yazgıyı değiştirmektir. Krallık ve otoriteye karşı adeta bir savaşa giren Sezar, giderek daha kötü bir senaryoya maruz kalan ırkı için açtığı savaşta başarı elde etmeyi hedefler.

Maymunlar Cehenneminde İsyan izle 1972 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Conquest of the Planet of the Apes izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.1/10 3027
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Maymunlar Cehenneminde İsyan” filminde 1 Yorum bulunuyor.