Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Maymunlar Cehenneminde Savaş izle
5.5

 18.294İZLENME

5.5İMDB

 93 SÜRE

YIL 1973

Milyonlarca insan ve maymunun yaşamakta olduğu dünya, ortaya çıkan savaş sırasında patlayan bir nükleer patlamanın sonucunda kıyamet alanına döner.

Bu durum içerisinde hayatta kalmak ve sahip oldukları bölgeleri korumayı hedefleyen iki ırk, tekrar bir savaşın başlamasına neden olur.

Maymunlar Gezegeninde Savaş 1973 filminde; insanlar ve maymunlar arasında geçen savaşa bir son vermek, aynı zamanda dünyaya barış ortamı getirmek amacı ile devreye giren Sezar; maymunlar tarafında bulunan goril Alda ile problemler yaşar.

Sezar’ın iyi niyetli olmadığını düşünen ve bu nedenle bölücülüğe maruz kalan Sezar; ilk defa kendi ırkı içerisinde bulunan bir goril ile savaşmaya başlar. Bu savaş, maymun ırkı için hiç de iyi sonuçlar doğurmayacaktır.

Maymunlar Cehenneminde Savaş izle 1973 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Battle for the Planet of the Apes izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.5/10 5093
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Maymunlar Cehenneminde Savaş” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • YUSUF

    1970LERDE YAŞAYIP NASIL MS 2600 YILLARINA KADAR AYNI YAŞTA GELEBİLİYORLAR ? AH NEYSE HİKAYEYİ 2000LERDE HAYAL EDECEM AMA KEŞKE HİÇ O YAZIYI FARK ETMESEYDİM

    1
    • YUSUF

      ANLAŞILAN FİLMİN SONUNA KADAR İZLENMESİ LAZIM 🙂