Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Maymunlar Cehenneminden Kaçış izle
6.3

 14.538İZLENME

6.3İMDB

 98 SÜRE

YIL 1971

Serinin üçüncü filmi olan bu filmin hikayesi, okyanusta bir uzay gemisinin bulunmasıyla başlar. Bu araçtan da üç astronot ortaya çıkar ve bu üç astronot ise aslında insan gibi davranan maymunlardır.

Daha sonra gemide bulunan bu üç maymun üzerinde inceleme yapmak amacıyla maymunlar, Los Angeles’ta bulunan hayvanat bahçesine götürülür. Maymunlar Cehenneminden Kaçış 1971 filminde incelemeye alınan maymunlar yavaş yavaş bütün yeteneklerini sergilemeye başlarlar ve yaşamış oldukları hikayeyi de özetlemeye çalışırlar. Onlar, yok olan dünyadan geriye kalan tek canlılardır.

Bu sebeple de insanoğlunun bekleyen tüm felaketlerden haberdardırlar. Maymunlar üzerinde inceleme yapan ekibin lideri ise ne olursa olsun dünyayı bu felaketlerden kurtarmak için tüm gerçekleri deşmeye başlayacaktır.

Maymunlar Cehenneminden Kaçış izle 1971 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Escape from the Planet of the Apes izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 2904
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR