Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Maymunlar Cehennemine Dönüş izle
6.1

 19.880İZLENME

6.1İMDB

 95 SÜRE

YIL 1970

Taylor ve Nova, perişan ve tarumar olmuş bir dünyada geleceklerinin olduğunu düşünmektedirler. Seyahatlerini sürdürürken Yasak Bölgede Brent isimli bir astronot ise Taylor’ı aramaya gelir ve at üstünde tek başına dolaşan Nova ile karşılaşır.

Brent, tam konuşmasını bilmeyen Nova’dan bir şekilde Taylor’ın Yasaklı Bölgede kaybolduğunu anlar. Taylor, aslında yer altında tünellerde yaşan bir takım kişiler tarafından esir alınmıştır.

Maymunlar Cehennemine Dönüş 1970 kendilerine özgü ve tuhaf bir din anlayışı geliştiren bu insanların telepatik güçleri vardır. Bu telepatik güçleri sayesinde Yasak Bölgeyi maymunların istila edeceğine inanmaktadırlar.

Bu insanların ellerinde çok güçlü bir silah vardır fakat bu silah bütün gezegenin yok olmasına neden olacak gibi gözükmektedir.

Maymunlar Cehennemine Dönüş izle 1970 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Beneath the Planet of the Apes izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.1/10 3776
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR