Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Medusa Darbesi izle
7.7

 31.883İZLENME

7.7İMDB

 108 SÜRE

YIL 2004

Çin’in Başbakan yardımcısı hiç beklenmedik bir zamanda hayatını kaybeder. Bu şaibeli ölüm, ardında çok sayıda soru işareti bırakmıştır.

Cinayet şüphesi üzerinde durulur ve dört bir koldan araştırma başlatılır. Yapılan araştırmalar sonucunda ilk şüpheliye ulaşılır. Tanınmış bir CIA tetikçisi olan Jason Bourne, bu cinayetin ilk şüphelisidir. Fakat aslında Jason Bourne diye biri yoktur.

Medusa Darbesi 2004 Başbakan yardımcısının şüpheli ölümünün ardından yaşanan aksiyon dolu bir savaşı konu ediyor. Jason Bourne takma adını kullanan David Webb, profesyonel bir suikastçıdır. Uzun bir süre takma adını kullanarak suikastlar düzenler.

Daha sonra kendi adını kullanmaya başlar. Kendini araştırmaların ortasında bulan Webb, sevdiği kadının da kaçırılması üzerine çetin bir mücadeleye girecektir.

Medusa Darbesi izle 2004 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Bourne Supremacy izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.7/10 8091
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Medusa Darbesi” filminde 2 Yorum bulunuyor.