Rastgele Film
Yukarı Çık
TR Dublaj 4K !!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
35
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Meg Derinlerdeki Dehşet izle
5.7

 76.263İZLENME

5.7İMDB

 113 SÜRE

YIL 2018

Meg Derinlerdeki Dehşet 2018 filminde tarih öncesinden günümüze ulaşan bir su altı canavarına karşı mücadele eden Jonas Taylor’ın hikayesini izliyorsunuz.
Uluslararası gerçekleştirilen bir deniz altı gözlem projesinde yer alan derin denizaltısı, uzun yıllar önce soyunun tükendiği düşünülen büyük bir canlının saldırısına uğrar. Denizaltı hasar görürken, mürettebatı da içeride kısılı kalır. Projenin sahibi okyanus bilimcisi, kızı Suyin’e rağmen, kapalı kalan mürettebatı kurtarmak için uzman deniz kurtarma dalgıçlığı yapan Jonas Taylor’ı tutar.
Jonas Taylor’ın karşılaşacağı canavar tarih öncesinden bugüne uzanan ve milyarlarca yıl önce soyunun tükendiğine inanılan 23 metre boyunda dev bir Megalodon’dur. Şimdi Taylor, deniz dibinde kalanları kurtarabilmek için korkuları ile yüzleşerek hayatını tehlikeye atmalıdır.

Meg Derinlerdeki Dehşet izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Meg izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.7/10 1284
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Meg Derinlerdeki Dehşet” filminde 1 Yorum bulunuyor.