Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
20
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mekanik 2 Suikast izle
5.7

 64.032İZLENME

5.7İMDB

 98 SÜRE

YIL 2016

Uzun yıllar boyunca suikastçilik yaparak yaşamına devam eden Arthur Bishop, yaşının ilerlemesi nedeni ile sukastçilik mesleğini bırakmaya karar verir. Ancak son işini yaparken, sevgili olan Gina çok güçlü ve tehlike arz eden kişiler tarafından kaçırılır.

Bunun üzerine bırakmaya hazırlandığı suikastçiliğe sevgilisini kurtarmak için tekrar dönen Arthur Bishop, sevgilisini kaçıran kişilerin peşine düşer. Mekanik 2 Suikast 2016 filminde sevgilisi Gina’yı kurtarabilmek için, bu kaçırma olayında yer aldığını düşündüğü 3 kişiye suikastler düzenlemeyi hedefler.

Dünyanın farklı yerlerinde olan bu üç kişiyi öldürmeyi planlayan Bishop, suikastlerini gerçekleştirirken geride iz bırakmamak adına bu kişilerin ölümüne kaza sürü verir. Sevgilisi Gina’yı kurtarmak için tekrar mesleğine dönerek suikastlerine başlayan Bishop, suikastlerinde başarılı olarak sevgilisini kurtarabilecek midir?

Mekanik 2 Suikast izle 2016 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Mechanic: Resurrection izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.7/10 2393
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR