Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mekanik izle
6.6

 23.684İZLENME

6.6İMDB

 93 SÜRE

YIL 2011

Heyecanın dorukta olduğu film çekildiği dönemde en çok izlenen filmler arasına girmeyi başarmıştır.

Filmin ana karakteri profesyonel düzeyde bir katil olan biridir. Bu adam işini senelerdir başarıyla sürdürmeyi başarmış bir adamdır.

Mekanik ise düşmanlarını yok etmeyi amaç edinen bir örgüttür. Bu örgütte bulunan ana karakter ise işlerini titizlikle halleden bir adamdır. Bu adam öylesine profesyonel bir adamdır ki en yakın arkadaşını hatta menajerini bile gerekirse öldürebilir.

Mekanik 2011 filminin ana karakteri olan bu adam yalnızlığa alışmış bir adamdır ve bu onu daha da korkutucu bir adam yapmaktadır.

Filmin ana karakteri olan bu adam sonunda kafasına denk birini bulur. Arkadaşının oğlu olan bu adamla bir anda mükemmel bir ortaklık kurarlar.

Mekanik izle 2011 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Mechanic izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.6/10 7554
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Mekanik” filminde 1 Yorum bulunuyor.