Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
12
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Midway izle
6.7

 40.309İZLENME

6.7İMDB

 138 SÜRE

YIL 2019

Midway, Amerika Birleşik Devletleri ve Japon İmparatorluğu arasında 2. Dünya Savaşı sırasında yapılan Midway Muharebesi’ni konu alıyor.

Filmde savaş sırasında savaşın yönünü değiştiren askerlerin kahramanlık hikayeleri ele alınıyor. Midway Muharebesi 2. Dünya Savaşı için çok önemli bir konuma sahiptir. Çünkü 2. Dünya Savaşı için bir dönüm noktası niteliğinde bir muharebedir.

Askeri ve siyasi liderlerin, askerlerin iç güdü ve cesaretleri ile verdikleri bir mücadeledir. Pasifik Cephesi’nde olan bu muharebe savaşın seyrinin değişmesinde çok önemli bir rol oynamıştır. Bu konuyu ele alan film 2 saat 19 dakika sürmektedir.

Midway izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Midway izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.7/10 782
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Midway” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Mehmet

    Bence mükemmel ötesi film gayet. Güzel izlemenizi tavsiye ederim özellikle aksiyon heyecan dram her şey var teşekkürler filmkovasi