Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mile 22 izle
6.1

 20.295İZLENME

6.1İMDB

 94 SÜRE

YIL 2018

James Silva’nın hikayesini anlatan Mile 22, ekibiyle birlikte verdiği mücadeleyi konu ediyor. James, son derecede sevilen ve sayılan bir adamdır. O ve ekipleri müdahale edilemez ekiplerdir.
Aynı zamanda CIA’in en fazla değer verilen ve hakkında çok az bilgi sahibi olan kişilerdir. 6 farklı şehre yayılan zararlar vardır. Bu yayılan zararı önlemek ve üstesinden gelmek için işler Silva ve ekibine düşer. Silva’nın görevi komuta ekibiyle birlikte çalışmalara başlar. Daha sonra gizli bilgilere sahip olan adamı oldukça güvenli bir bölgeye götürürler.
Ardından adamın gizlediği bilgileri öğrenirler. Fakat bu önemli bilgilere ulaşmak isteyen sadece James ve ekibi değildir. Kimliği belirsiz ekipler tarafından bilgiler isteniyor. İsmi bilinmeyen ekipler nedeniyle, James ve ekibi ölümcül savaşın içerisine girerler.

Mile 22 izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Mile 22 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.1/10 1316
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Mile 22” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • hakan

    EN GÜZEL FİLİM SİTESİ BURASI TEK KUSURU BİRAZ GEÇ GELMESİ AMA ÇOK KALİTELİ BİR SİTE TŞK EDERŞM

  • ahmet

    süper tavsiye ederim