Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
35
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Minecraft izle
8.1

 46.862İZLENME

8.1İMDB

 123SÜRE

YIL 2022

Yıllarca bilgisayar başlarında hatta android ya da iOS işletim sistemine indirip, oynayabildiğimiz bir bilgisayar oyunu olarak bilinmektedir.

Çıktığından beri oldukça popüler olan bu oyun film haline dönüşecektir. Oyun formatında gerçekleşecek olan filmde ise genç bir kız ve arkadaşlarının, kötü adama karşı yaşadığı macerayı verdikleri zorlu savaşı anlatmaktadır. Minecraft eskiden beri çok sevilen ve çok popüler olan nerdeyse bilgisayar oyunu oynayan çoğu kullanıcının bildiği bir bilgisayar oyunudur.

Bu kadar sevilen bir bilgisayar oyununun filme dönüşecek olması da özellikle, bilgisayar oyunu olarak oynayan kullanıcılarına merak duydurmuş ve üzerine büyük bir ilgi çekmiştir. Bir arkadaş grubunun yaşadığı macerayı ele alan bu film izleyici kitlesi ile buluşacağı zamanı bekliyor.

Minecraft izle 2022 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Minecraft izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.1/10 13031
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR