Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Miss Bala izle
5.7

 14.861İZLENME

5.7İMDB

 104 SÜRE

YIL 2019

Ailesinin ölümünden sonra kendini toparlamaya çalışan Gloria Meyer, arkadaşıyla birlikte Tijuana’ya doğru bir yolculuk yapar.
Bu yolculukta iki arkadaş bir cinayete şahit olur. Suçu işleyen paron ikiliyi sessiz tutmak için Gloria’nın arkadaşını kaçırır. Böylece Gloria’yı kendisi için çalışmak zorunda bırakır. Bu arada uyuşturucuyla mücadele edenler de Gloria’yı fark eder.
Gloria artık bir suç organizasyonuna hizmet eden bir köstebektir. Suç patronu Lino, CIA ve DEA arasında ki bu kedi-fare oyununun merkezinde kalan Gloria, sahip olduğunu bilmediği etkili bir gücünü keşfeder. Hayatta kalmak için yaratıcılığını ve kurnazlığını kullanması gerekecektir.

Miss Bala izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Miss Bala izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.7/10 626
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR