Rastgele Film
Yukarı Çık
2021'de Sinemalarda... FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Morbius Yaşayan Vampir izle
7.5

 197.517İZLENME

7.5İMDB

 91SÜRE

YIL 2021

Bir adamın ilginç bir şekilde dönüşmesini konu eden Morbius yaşayan vampir 2020, olağanüstü hayatını anlatıyor. Morbius, tedavisi mümkün olmayan kan hastalığını ilginç ve değişik yöntemlerle tedavi etmeye çalışır.
Ancak bu hastalığı vampir yasaları, elektroşok terapisi ile tedavi etmeyi dener. Kan hastalığını iyileştirmeye çalışırken korkunç bir sonuçla karşılaşan Morbius, büyük bir hata yapar. Deneyse tedavi yöntemiyle vampire dönüşen Morbius’un hayatı artık eskisi gibi kesinlikle olmayacak.
Aynı zamanda bu dönemde büyük sorunlarla mücadele etmek zorunda kalır. Vampire dönüşmesi nedeniyle hayatta kalabilmesi için sürekli kan içmesi gerekir. Bundan böyle ışığı açması da mümkün değil. Bu problemlerle beraber Morbius, pek çok insanüstü güçlere de sahip olur.

Morbius Yaşayan Vampir izle 2021 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Morbius izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.5/10 166
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR