Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mucizeler Parkı izle
5.8

 12.743İZLENME

5.8İMDB

 85 SÜRE

YIL 2019

Küçük bir kız çocuğunun hayalini ve dostlarıyla verdiği mücadeleyi konu alan film. Joe son derecede iyimser ve sıcak kanlıdır. Bir gün ormanda gezintiye çıkar. Küçük kız gezerken ormanın sihirli kapılarını açacaktır.
Joe ormanın içerisinde bir kelebeğin peşine takılır ve onu takip eder. Daha sonra küçük kız harika dolu parkı keşfeder. Aynı zamanda bu park son derecede büyük ve fantastik doludur.
Aynı zamanda onlarca oyuncağın bulunduğu bu parkta, eğlence dolu birçok hayvan türü vardır. Ancak Joe kendi hayal gücünün yansıması zanneder. Park tehlike anındadır. O yüzden Joe ve arkadaşları parkı eski haline getirmek için bir araya gelirler.

Mucizeler Parkı izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Wonder Park izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.8/10 413
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR