Rastgele Film
Yukarı Çık
Youtube İçindeki Reklamların Bizle Alakası Yoktur.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Muska izle
3.3

 13.706İZLENME

3.3İMDB

 81 SÜRE

YIL 2014

Bir dergide köşe yazarlığı yapan Celal fazlasıyla ihanet eden bir erkektir. Kadın ve erkek ilişkilerinde sürekli sorunlar yaşamaya başladığından dolayı bir gün dergide işlerinin etkilenmeye başlaması göze batar.
Ardından parasını da alamadan ayrılmak zorunda kalır. Parasız ve evsiz kaldığı için arkadaşlarından bir tanesi bir pansiyonda çalışabileceğini söyler. Pansiyonda çalışmaya başladıktan sonra da sürekli kabuslar görmeye başlar. Kabuslardan ve pansiyonun sahibinden de korkmaya başlayan Celal ayrılmak istese de bir şekilde ikna ederler.
Ardından daha büyük sorunlar kapılarını çalmaya başlayacaktır. Korku filmi kategorisinde bulunan yapımlar arasında yerini almıştır.

Muska izle 2014 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Muska izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

3.3/10 451
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR