Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Nathan’s Kingdom izle
7.0

 61.190İZLENME

7.0İMDB

 93 SÜRE

YIL 2020

Filmin baş karakteri, otistik olarak nitelendirilen ve hasta olan bir bireydir. Baş karakter, ergenlik sürecinde değişim gösteren ve kendini kaybeden kız kardeşi için çeşitli mücadeleler verir. Kız kardeşinin ciddi düzeyde bir bağımlılığı söz konusudur ve onu bu bataklıktan kurtarmak için bir yolculuğa çıkmaya karar verir.

Ancak bu yolculuk yalnızca kız kardeşinin hayatını değiştirip bağımlılıktan kurtarmaya yardımcı olmayacaktır. Her ikinin hayatı için de yeni bir pencere olacaktır. Yolculuk esnasında yaşanan zorluklar, maceralar, birbirlerine duydukları ihtiyaçları konu edinen nathan’s kingdom 2020 filmi, ailecek izlemek için uygun bir filmdir.

Konu itibariyle çeşitli olumlu mesajların verilmesi, topluma dayanışma duygusunu vermesi açısıyla da oldukça sevilmiştir.

Nathan’s Kingdom izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Nathan’s Kingdom izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 607
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Nathan’s Kingdom” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • TURGAY

    hiç güzel film bulamıyorum..artık filmler bile berbat.

    2
  • Analizci

    Aksiyonlu düşündüğümüz filmlerden değil ama çok güzel yine de biran gercek olduğuna bende inanıp bulacağını bekledim

    1