Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Noelle izle
6.2

 6.876İZLENME

6.2İMDB

 100 SÜRE

YIL 2019

Noelle Kringle, Noel ruhu ve tatil heyecanıyla dopdolu tatlı bir kızdır. Her yıl babası Noel baba olan sevgili Nick, artık Noel babalığı devralır ve Noel için harika bir şeyler yapmak ister. Ancak Noel baba olma sürecinde Nick, birçok baskıya maruz kalır.
Tabii haliyle tıpkı zencefilli kurabiye gibi parçalanır. Noelle’nin tavsiyesiyle uzaklara kaçmayı dener. Ancak gittikten sonra Nick’ten bir daha haber alınmaz. Oluşan bu durum ile Noelle hem kardeşini bulmalıdır hem de Noel’i kurtarmalıdır.
Noel babanın yokluğunda bakalım diğer çocuklar hediyelerine ulaşabilecek mi? Noelle, kardeşi olan Nick’i nasıl kurtaracak? Bakalım Noelle 2019 filminde bizleri neler bekliyor? Keyifli seyirler dileriz.

Noelle izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Noelle izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.2/10 301
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR