Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Öksüz Brooklyn izle
6.8

 16.896İZLENME

6.8İMDB

 144 SÜRE

YIL 2019

Lionel Essrog adlı bir dedektifin hikayesini konu alan film. 1950’li yılların New York’unda geçen hikayede Lionel Essrog’un sağlık sorunlarıyla birlikte işini yürütmeye çalışma mücadelesi anlatılıyor.
Dedektif Lionel Essrog, yaşadığı rahatsızlıktan dolayı zor günler geçirmektedir. Tourette Sendromuna yakalanmış olan dedektif Essrog, hem sosyal hem de iş hayatını idame etmekte sorunlar yaşamaktadır.
Rahatsızlığından kaynaklanan ani tikler dedektif Essrog’u muzdarip etmektedir. Bir yandan hastalığıyla mücadele eden dedektif, diğer yandan da arkadaşı Frank Minna’nın şüpheli ölümünü araştırmaktadır. Bu iş için elinde sadece birkaç ipucu vardır.
Aynı zamanda olayı çözebilmesi için yalnızca bir saatlik bir süresi bulunmaktadır. Lionel Essrog, bütün şehrin dengesini sağlayan sırları çözmek için çetin bir uğraş verecektir.

Öksüz Brooklyn izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Motherless Brooklyn izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.8/10 1125
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR