Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
55
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ölesiye izle
6.8

 319.494İZLENME

6.8İMDB

 111 SÜRE

YIL 1992

Parlamentoda üye olan kişi, kendi oğlunun nişanlısına derin bir tutku ile aşık olduğunu fark eder. Aşık olduğu kadını takıntı haline getirir.
Hatta öyle ciddi bir takıntı haline getirir ki, onunla olmak için hayatındaki her şeyden vazgeçmeyi göze alır. Geri kalan hayatını sadece onun ile birlikte geçirmeyi ister. Fakat oğlunun nişanlısını bunun gerçekleşmesine asla izin vermemektedir. Damage filminde bu olayın üzerini örtmek amacı ile oğlu ile evlenir. Olaylar oğlunun eşinin düşündüğü gibi gitmez.
Aksine olaylar daha çok sarpa sararak ilişki durumları gün yüzüne çıkar. İlişki durumunun ortaya çıkması ile birlikte daha büyük bir yıkım söz konusu olur ve zor duruma düşerler.

Ölesiye izle 1992 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Damage izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.8/10 5632
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Ölesiye” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • Septik

    Etkileyici

    5
  • osman gadiş

    İki kez izledim,bu tarz filmlerin içinde kesinlikle ilk üçe girer.katogorisine göre 10 üzerinden 8

    7