Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Ölümcül Deney 3 İnsanlığın Sonu izle

Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
18
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ölümcül Deney 3 İnsanlığın Sonu izle
6.3

 55.531İZLENME

6.3İMDB

 94 SÜRE

YIL 2007

Zombi temalarında en iyi yapımlardan sayılan serinin devam filminde bu kez yaşayan insanların bir araya gelmesine yer veriliyor.

Güvenlikle alakalı sorun tamamen yok olunca virüsle temas etmemiş olanlar kendileri gibi olanlarla buluşmayı amaçlıyor. Ölümcül deney insanlığın sonu 2007 yapımı oldukça hareketli sahneleri ile öne çıkıyor.

İnsanların olmadığı çöllerde sürekli ilerleyen ve zırhlı araçlarla güvenlik sağlayarak diğer insanlarla buluşmaya çalışanları oldukça zor zamanlar bekliyor. Çölde sadece kendileri gibi insan bulmak isterken zombiden başka bir şey olmadığını fark ettiklerinde ise bu yolculuk hayatta kalma savaşına dönüşüyor.

Zombilere karşı savaşmak ve nesillerini korumak isteyen insanların yardımcısı da bulunmuyor.

Ölümcül Deney 3 İnsanlığın Sonu izle 2007 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Resident Evil 3 Extinction izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 8306
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR