Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
29
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra izle
5.8

 68.072İZLENME

5.8İMDB

 96 SÜRE

YIL 2010

Gezegen virüs nedeniyle sürekli zombiye dönüşen canlılar ile yaşamaya başlarken diğer taraftan yapay zeka da hala insan olanları toplamaya çalışır. Bu süreçte hiç de beklenmedik bir şekilde bir arkadaşından yardım alır.

Arkadaşı sayesinde zombilerle karşı karşıya gelmeden Los Angeles’e ulaşmanın bir yolunu bulur. Ölümcül Deney Ölümden Sonra 2010 aslında büyük bir tuzağın ortasında kalan insanların hikayesidir.

Arkadaşlarıyla buldukları yeni yol aslında zombilerin toplanma merkezine çıkacaktır. Bu tuzaktan kurtulmak için ise binlerce zombinin arasından geçmeleri gerektiğini bilmeyen insanlar vardır.

Heyecanlı ve sürükleyici bir şekilde zombilere karşı verilen savaşın başarılı olup olmayacağını izlemeniz mümkün olacaktır. Tuzak oldukça ölümcüldür.

Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra izle 2010 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Resident Evil 3 Afterlife izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.8/10 9373
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra” filminde 1 Yorum bulunuyor.