Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
17
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ölümcül Deney izle
6.7

 52.836İZLENME

6.7İMDB

 100 SÜRE

YIL 2002

Bir seri haline gelen ve oldukça da uzun soluklu yapımlardan bir tanesi olan filmin başlangıç olanıdır. Umbrella adı verilen bir şirkette oldukça bilimsel araştırmalar yapılır.

Bu araştırmaların bir tanesinde ise deneylerden T adı verilen bir virüs elde edilir. Bir hırsız binaya girerek bu virüsü ele geçirdikten hemen sonra çalışanlara ve bir yapay zekaya bulaştırır.
Ölümcül deney 2002 filmi bu noktadan sonra bir ölüm veya kalım savaşına dönüşür.

Herkes birbirine virüs bulaştırmaya başladığında ise bir salgına dönüşmesini engellemek adına merkeze bir ekip yollanması zorunlu olur. Ekip hem virüs alan insanlara hem de yapay zekaya karşı savaşmak zorunda kalacağından habersizdir.

Ölümcül Deney izle 2002 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Resident Evil izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.7/10 4419
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Ölümcül Deney” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • unkown

    film baya iyi

    4
  • yunus

    bu filmi ilk izlediğimde çok küçüktüm bir şey anlamamıştım, ama şimdi favori serilerimden biri oldu. Tüm serilerini izlemenizi tavsiye ederim. – Bilim-Kurgu ve Aksiyon’a doyacaksınız… Film çok saçma diyecekler izlemesin kategorisi bilim-kurgu.

    4