Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ölümcül Labirent izle
6.3

 42.466İZLENME

6.3İMDB

 99 SÜRE

YIL 2019

Ben ve Jeff isimli iki kız arkadaş korku filmlerine karşı oldukça meraklıdırlar. Bunun için de oldukça popüler olan kaçış odası oyununa dahil olmaya karar verirler.
Oyunda eğlenmeyi ve kazanmayı istediklerinden dolayı her adımda daha da eğlenmeye başlarlar. Oyunun gerçeğe dönüşeceğini veya zarar göreceğini düşünmekten oldukça uzak bir şekilde eğlenmeye devam ederlerken çok farklı durumların yaşanması kaçınılmaz bir olasılık olur.
Oyunun gerçeğe dönmesine kısa bir zaman kala hayatta kalmanın mümkün olup olmadığına bakmak zorunda kalacak olan iki arkadaşın zekalarını kullanmalarının gerektiği çok açık olacaktır.

Ölümcül Labirent izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Escape Room izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 692
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Ölümcül Labirent” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Ölümcülİzleyici

    müthiş, çok surukleyici hemen izleyin hemde hemen

    4