Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
30
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ölümcül Makineler izle
6.1

 46.528İZLENME

6.1İMDB

 128 SÜRE

YIL 2018

Hayatta kalmaya çalışan insanları konu eden Ölümcül makineler 2018, yeni düzen hayatı anlatıyor. Bir dönem büyük bir yıkım meydana gelmiştir. Bu yıkımın tarafından insanlar tarafından yeni düzen kurulmuştur.

Büyük felaket nedeniyle medeniyet yok olmuştur. Felaketten sonra yıllar geçmiştir. Ancak insanlar artık eskisi gibi değildir. Çünkü buradaki insanlar kendilerine yeni bir yaşam biçimi belirlemiştir. Yeryüzündeki büyük şehirler, dünyada dolaşır ve kasabalar vahşet içerisinde yağmalanır. Tom Natsworthy, büyük şehirlerden biri olan Londra’nın en alt sınıfındadır.

Tehlikeli ve zararlı kaçak Haster ile karşılaşır. Ancak Tom bu kişiyle mücadele etmek ve savaş vermek zorundadır. Bu her ikisi de anlaşarak ittifak kurmaları nedeniyle, dünyanın tüm kaderi değişecektir.

Ölümcül Makineler izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Mortal Engines izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.1/10 2092
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Ölümcül Makineler” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Seto

    Emeğine saglık admin.
    6 puan ideal hırs ve kibir kotrolsüz güç ve mortingen.