Rastgele Film
Yukarı Çık
TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR. & REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Organize İşler Sazan Sarmalı izle
6.0

 190.173İZLENME

6.0İMDB

 121 SÜRE

YIL 2019

Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu alan filmdir. Filmde İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır çevirdiği oyunlar, söylediği yalanlar ile insanları dolandırmaktadır.
Hiç bir polisin ve düşmanlarının yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi bu sefer de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir suça bulaşırlar. Asım Noyan’ın biricik kızı Nazlı dolandırılıyor ve Asım Noyan ve çetesi hemen harekete geçiyorlar ve Nazlı hep olduğu gibi babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini de birden sazan sarmalının içinde bulur. Film biraz komedi, biraz aksiyon ve biraz da alevi sorunları içermektedir.

Organize İşler Sazan Sarmalı izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Money Trap izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.0/10 1434
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR