Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
75
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle
8.4

 70.600İZLENME

8.4İMDB

 117 SÜRE

YIL 2018

Babası polis olan ve kendini işine adamış bir annenin çocuğu olan Miles, yeni geldiği okuluna uyum sağlamakta zorlanır.

Babası ve annesi yalnızca özel yeteneklerin bulunduğu bir özel okula giden evlatlarının başarılı olmasını istemektedir. Ama Miles pek fazla okulla ilgilenmemektedir. O daha fazla kendisini ve arkadaşlarını grafiti konusunda cesaret veren amcası olan Aaron ile daha fazla zaman geçirmek istemektedir.

Miles radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılır ve özel yeteneklere sahip olur. Miles, gerçek bir süper kahraman olmak için Peter Parker, Spider-Ham ve birçok süper kahramandan yardım alır.

Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Spider-Man: Into the Spider-Verse izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.4/10 2197
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR