Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
52
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Oyuncak Hikayesi 1 izle
8.3

 98.785İZLENME

8.3İMDB

 81 SÜRE

YIL 1995

Animasyon, fantastik ve komedi türünde en sevilen filmlerden biri olan Oyuncak Hikayesi 1 filmi, ilk olarak 1995 yılında vizyona girmiştir. Film genel olarak izleyicilerini oldukça eğlendiren ve heyecan dolu anlar yaşatan güzel bir senaryoya sahiptir. Filmin en önemli karakterlerinden biri olan Andy’e, yeni çıkacak olan bir Buzz Lightyear adlı oyuncak hediye edilir. Ancak bu hediyeden sonra Andy oldukça değişir. Hatta oyuncağı çok beğenmesinden dolayı, eski arkadaşı Woody’e olan ilgisini bile kaybeder.
Andy’nin en sevdiği oyuncağı Buzz Lightyear, bir gün beklenmedik bir şekilde pencereden aşağıya düşer. Woody ise onu yakalamak için peşinden atlar. Buzz’un aşağıya düşmesinde her ne kadar Woody suçlu görünse de gerçek öyle değildir. Oyuncak Hikayesi 1 filminde Buzz ile birlikte aşağıya atlayan Woody için olaylar artık çok daha farklı bir şekilde alacaktır.

Oyuncak Hikayesi 1 izle 1995 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Toy Story izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.3/10 6704
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR