Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
24
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Oyuncak Hikayesi 2 izle
7.9

 46.234İZLENME

7.9İMDB

 92 SÜRE

YIL 1999

Animasyon ve komedi dalında en sevilen filmlerden biri olan Oyuncak Hikayesi 2, yeni serisinde de aynı şekilde macera ve heyecan dolu anlarıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Filmde sevimli Andy karakterimiz, tatil yapmak için bir kovboy kampına gitmeye karar verir.
Fakat o tatile giderken sahip olduğu oyuncanlar ise kendi başlarına kalırlar. Filmdeki karakterlerden biri olan Al McWhiggin, ilginç oyuncaklar toplama konusunda oldukça takıntılı bir yapıya sahiptir.
Bu durumda nasibini alan Woody karakteri de, Al McWhiggin tarafından kaçırılır. Oyuncak Hikayesi 2 filminde olaylar esas bu aşamadan sonra karışmaya ve gelişmeye başlar. Al McWhiggin tarafından kaçırılan Woody, bir televizyon şovunda ödüllü oyuncaklardan biri haline geldiğini fark eder. Fakat orada tanıştığı diğer ödüllü oyuncaklar, Woody karakterinin de yolculuğunu oldukça değiştirecektir.

Oyuncak Hikayesi 2 izle 1999 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Toy Story 2 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.9/10 4682
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR