Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
38
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Oyuncak Hikayesi 3 izle
8.3

 57.176İZLENME

8.3İMDB

 103 SÜRE

YIL 2010

En başarılı animasyon filmleri arasında gösterilen Oyuncak Hikayesi 3 filmi, yeni serisinde de oldukça keyifli ve heyecan verici konusuyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Sevilen karakter Andy, artık üniversiteye gidecek bir duruma gelmiştir. Bunun için ise yapması gereken mecburen evden ayrılmaktır. Ancak bu durum birilerinin hoşuna gitmez. Andy olmadan oldukça uzun bir süre yalnız kalan oyuncakları bu konudan endişe duymaya devam etmektedirler.
Andy’nin üniversite yolculuğunda yanında olacak olan Woody oldukça şanslıdır. Fakat Buzz için ise durum biraz daha farklı bir hal alır. Çünkü Buzz, Andy tarafından çatı katına atılır. Ancak burada Buzz dışında başka oyuncaklar da vardır. Kötü olan ise bu oyuncakların başlarına kötü bir şey geleceğinden hep endişe duyacak olmalarıdır. Oyuncak Hikayesi 3 filminde bu oyuncakları sakinleştirme görevi ise yine Woody elindedir.

Oyuncak Hikayesi 3 izle 2010 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Toy Story 3 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.3/10 9725
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR