Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
16
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Özgür Dünya izle
2.2

 28.534İZLENME

2.2İMDB

 122 SÜRE

YIL 2019

Babası, arkadaşları, kendisi ve tüm sevdiklerinin özgürlüğü için mücadele etmekte olan bir kızın hayatını ele alan film.
Genç kadın ülkesinin teknolojik açıdan en üst seviyeye çıkmasına şahitlik etmektedir. Bu sırada ülkeye yeni bir oyun virüs gibi yayılmıştır. Yapak zeka ile yönetilen oyun, oyunu oynayan oyuncusu ile birleşip onunla aynı zihin içerisinde yaşamaktır. Oyuncusu ile yaşayan, onu anlayan ama her daim oyuncusundan önde olan oyun, göründüğünden çok farklıdır.
Özgür dünyanın kurtuluşu, arkadaşları ve babası için mücadele eden genç kızı zor bir mücadele beklemektedir. Genç kız kendisinin ispatlamalı, cinsiyetinin yapamayacağı bir işi başarabilmeli ve kahraman olmalıdır. Yoksa her şey için çok geç kalacaktır.

Özgür Dünya izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Özgür Dünya izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

2.2/10 248
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR