Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
311
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Özgürlüğün Elli Tonu izle
4.5

 556.459İZLENME

4.5İMDB

 105 SÜRE

YIL 2018

Özgürlüğün Elli Tonu filmi, bir serinin devamı niteliğindedir ve üçüncü filmdir. Filmde, birinci ve ikinci filmde de bulunan başkarakterlere ek olarak farklı karakterler de bulunur. Bu durumla birlikte genel işleyiş olarak benzerdir.
Saplantılı bir cinsel hayat beklentisi bulunan ünlü bir iş adamı ve çok sevdiği kadın teması işlenir. Kadının iş adamına başkaldırışı, istemediği cinsel deneyimlere tepki göstermesi ve iş adamından uzak durmasına bağlı olarak gelişen olaylar işlenir.
İçerik olarak serinin diğer filmleri gibi erotik olmakla birlikte, yine diğer filmlere oranla daha az erotizm vardır. Özgürlüğün Elli Tonu isimli film, erotizm, romantizm ve hüzün seven bireylerin tercih edebileceği bir filmdir.

Özgürlüğün Elli Tonu izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Fifty Shades Freed izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.5/10 8666
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Özgürlüğün Elli Tonu” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 • Aslı
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  6
 • ezgi
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  3
 • tarik

  büyün hikaye finalde…

  3
 • Sıla

  İzlemeye değer bir filmdi ilk defa kitaptan çevirme bir filmi başarılı buldum

  4