Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Padmaavat izle
7.0

 34.080İZLENME

7.0İMDB

 164 SÜRE

YIL 2018

Hindistan yapımı güzel bir dramatik film olan Padmaavat 2018 ülkesinin kralının halkıyla mücadelesini anlatıyor. Çünkü ülkenin kralı güzelliyle nam salmış olan kraliçeyi elde etmek istemektedir. Kraliçe oldukça güzel ve alımlı bir kadındır.
Bu kraliçenin güzelliği dillere destan bir şekilde herkes tarafından bilinmektedir. Ülkenin kralı gibi bu kraliçeyi elde etmek isteyen ve beğenen başka bir kişi daha vardır. Bu kral ise ülkenin kralının kardeşidir. İki kardeşin aynı kraliçeyi elde etmek için mücadele vermesi oldukça ilginç olaylara konu olmaktadır.
Hükümdarın kardeşi ülkede acımasız birisi olarak bilinmektedir. Her istediği şeye ulaşmak için yapamayacağı şey yoktur. Bu yüzden kardeşini ve diğer insanları öldürmeyi göz önüne alabilecek kadar gaddardır.

Padmaavat izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Padmaavat izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 716
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Padmaavat” filminde 1 Yorum bulunuyor.