Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
75
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Patron Bebek izle
6.3

 59.035İZLENME

6.3İMDB

 97 SÜRE

YIL 2017

7 yaşındaki bir çocuğun en büyük hayalinin bir köpek sahibi olmak olan ama günün birinde anne ve babasının eve kucaklarında bir bebekle girerek bütün hayalinin alt üst olduğu bir animasyon filmdir. Eve gelen bu bebekte bir değişiklik vardır.
Sürekli olarak takım elbise giyen bebek anne ve baba ortalıkta yokken akıcı bir şekilde konuşabilmektedir. Evin çocuğu ilk başlarda bebek ile anlaşamaz iken daha sonra bebeğin evden gidebilmesi için anlaşmak zorunda kalır.
Bunun sebebi ise bebeğin bir ajan olması ve görevini bitirir bitirmez evden gidecek olmasıdır. Bu yüzden ikili zorunlu bir şekilde de olsa birlikte çalışmak zorundadır.

Patron Bebek izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Boss Baby izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 1358
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Patron Bebek” filminde 2 Yorum bulunuyor.