Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
20
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Piyanist izle
8.5

 46.725İZLENME

8.5İMDB

 150 SÜRE

YIL 2002

İkinci Dünya Savaşı esnasında gerçekleşmiş olan gerçek olaydan alınmış bir dram durumunun anlatılıyor. Polonyalı ünlü bir piyanistin birden fazla yaşadığı anılarını anlatmış olduğu bir filmdir. Aynı zamanda aynı isim de olan kitaptan sinemaya uyarlanmış olan film, Nazilerin esiri altında olan Polonya’da yaşamayı zorlaştıran bir dönem içerisini yansıtır.

Bu piyanist 2003 filmi, o dönem içerisinde bir yolunu bularak esir kampı içine gitmekten kurtulmuş olan ünlü piyanistin Varşova’nın bir kenar mahallesinde yaşama mücadelesini anlatır. Tam olarak fakirce bir hayatı devam ettiren müzisyen, diğer insanlar ile birlikte, kıtlığa, kötü koşullara ve aşağılayıcı bir ortama maruz kalsa bile kahraman bir şekilde mücadelesini vermiştir. Piyanist filmi müzisyenin bu hayatını anlatır.

Piyanist izle 2002 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Pianist izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.5/10 13698
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR