Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Point Blank izle
5.6

 6.232İZLENME

5.6İMDB

 86 SÜRE

YIL 2019

Paul sıradan bir hayat sahip olan, düzenli ve mantıklı bir acil servis hemşiresidir. Eşiyle birlikte güzel bir evlilik ve yaşam sürdüren Paul’un hayatını güzel yapan bir diğer şey ise eşinin hamile olmasıdır.
Yakın zamanda aileye katılacak olan bebekleri için çok mutlu olan Paul’un bu sakin ve düzenli hayatı bir anda beklenmedik bir şekilde başına gelen karmaşa ile birbirine girer. Hamile olan eşi kaçırılmış ve teminat olarak alınmıştır.
Doğmamış bebeğinin ve karısının hayatını kurtarmakta kararlı olan Paul bu yüzden cinayet şüphelisi olan ve ağır yaralanan bir suçluyla iş birliği yapması gerekmektedir. İkisi de aralarındaki farklılığı bırakıp hayatta kalmak için omuz omuza vermeleri gerekmektedir.

Point Blank izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Point Blank izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.6/10 596
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR