Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
53
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Pokemon Dedektif Pikachu izle
6.6

 55.732İZLENME

6.6İMDB

 104 SÜRE

YIL 2019

Pokemon Dedektif Pikachu, başarılı ve saygılı özel bir dedektif olan Harry Goodman esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur ve 21 yaşındaki oğlu babasına neler olduğunu merak eder ve araştırmalara başlar.
Bu araştırmada Tim’e babasının eski ortağı olan pokemon ortağı dedektif pikachu yarım eder. Pikachu tatlı ve sevimli olduğu kadar da iyi bir dedektiftir. Bir şekilde birbirleriyle iyi anlaşan Tim ve Pikachu bu sırrı çözebilmek için heyecan dolu bir macerada güçlerini birleştirir.
İnsanların ve pokemonların beraber yaşadıkları şehir olan Ryme Şehri’nin neon ışıklı sokaklarında ipucu araya ikili maceralar sırasında türlü türlü pokemonlarla karşılaşır. Bu huzurlu şehri ve tüm pokemon evrenini yok edebilecek şoke edici bir tuzağı ortaya çıkarırlar.

Pokemon Dedektif Pikachu izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Pokémon Detective Pikachu izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.6/10 1095
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR