Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Pokemon Filmi: Birlikten Kuvvet Doğar izle

Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Pokemon Filmi: Birlikten Kuvvet Doğar izle
6.4

 22.552İZLENME

6.4İMDB

 100 SÜRE

YIL 2018

Rüzgarların çok önemli olduğu ve insanların rüzgarlarla yaşadıkları kent olan Fuara şehrinde geleneksel olarak her yıl Rüzgar festivali düzenlenir. Bu geleneksel Rüzgar Festivalinin bitiminde ise en fazla beklenen olay olan Pokemon Lugia’nın ortaya çıkmasıdır. Pokemon Luiga, festival sonunda ortaya çıktığında insanlara vaat edilen sözü tutacak ve Kutsal Rüzgarı insanlara sunacaktır.
Bu esnada çaylak bir Pokemon oyuncusu olarak bir şeyler yapmaya çalışan Lisa, anlattığı hikayeler ile övünmeyi seven Kagachi, çekingen ve kendine güveni olmayan araştırmacı Trito, eski bir eksantrik olmasına karşın Pokemona nefret duyan Hisui ile tek başına ormanda dolaşan Largo tesadüfler neticesi bir araya gelirler.
Bir başka tesadüf sonucu bu beş arkadaş Pikachu ve Ash ile karşılaşırlar. Birbirlerinden farklı özellikleri bulunan bu beş arkadaş sonunda aradıkları cesareti kazanarak Pokemon oyuncusu olabilecekler mi? Festival sonunda Lugia gerçekten ortaya çıkarak vaat edilen sözü tutacak mı? Tüm bu sorular cevabını Pokemon Filmi: Birlikten Kuvvet Doğar filmi ile buluyor.

Pokemon Filmi: Birlikten Kuvvet Doğar izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Pokémon the Movie: The Power of Us izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.4/10 547
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR