Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD SÜRÜM!!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Psikopat Parti Planlayıcısı izle
5.0

 17.422İZLENME

5.0İMDB

 93SÜRE

YIL 2020

Kızına aşırı derecede bağlı olan ve onu çok seven Kayla, iş yoğunluğundan dolayı kızına yeteri kadar vakit ayıramıyor.
Bu yüzden de her fırsatta kızını şımartmak için ne gerekiyorsa yapıyor. Kızı Kerry’in 16. doğum günü partisi için unutulmaz bir organizasyon yapmaya hazırlanan Kayla, genç ruhlu bir parti planlayıcısından yardım alır. Lindy Shores profesyonel bir parti planlayıcısıdır.
Fakat Lindy’in geçmişi pek parlak değildir. Dengesiz bir kişiliğe sahip olan Lindy, Kerry’i kendi kızı gibi görmeye başlar. Hatta daha da ileri giderek kendi kızı yapmak için planlar yapar. Geç de olsa Lindy’in aile sahibi olma konusunda takıntıları olduğunu öğrenen Kayla, bu canavardan kurtulmak için zorlu bir mücadeleye başlar.

Psikopat Parti Planlayıcısı izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Psycho Party Planner izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.0/10 199
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR