Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
40
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Rambo 4 izle
7.0

 77.562İZLENME

7.0İMDB

 92 SÜRE

YIL 2008

Vietnam gazisi artık Tayland’da yerleşerek hayatına burada devam etmektedir. Önceki gibi hayatında dövüşerek değil başka bir iş yaparak para kazanmaktadır. Salween nehri üzerinde bulunan bir botun işletmeciliğini yapmaktadır.
Bu arada Taylan ile Burma sınırında devam etmekte olan dünyanın en uzun süren sivil savaşlarından biri yaşanmaktadır. Bu sivil savaş 60. senesine girmiş durumdadır. Rambo’dan bu sivil savaşta savaşması istenir. Fakat artık Rambo savaşı bırakmış yakalamış olduğu balıkları ve zehirli yılanları satarak geçimini sağlamaktadır.
Aradan zaman geçtikten sonra insan hakları misyonerleri gelerek Amerikalı rehber Rambo’yu aramaya başlar. Rambo’yu bularak söyleyecekleri önemli şeyler vardır. Macera dolu Rambo 4 serisi gene nefesleri kesecektir.

Rambo 4 izle 2008 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. John Rambo izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 8298
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Rambo 4” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Hako

    Adam Ramboyu kızdırıyor ya la deniz yolculuğu boyunca.Resmen kaşınıyor.Senaryo klasik film güzel

    4