Rastgele Film
Yukarı Çık
Altyazılı Sürüm Extended (Uzun Versiyon)
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
73
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Rambo 5 Son Kan izle
6.2

 257.080İZLENME

6.2İMDB

 89SÜRE

YIL 2019

Yaşı epeyce ilerlemiş zor zamanlar geçirmekte olan eski bir asker beladan uzak olmak için Arizona’da bir çiftliğe yerleşir. Burada sırf belaya bulaşmak istemediği için ne iş bulsa yapan eski asker kendisine bir kaç tane arkadaş da bulmuştur.
O arkadaşlarının birinin torunu Meksika’ya eğlenmek için gitmiştir. Fakat Meksika sınırında kaybolmuştur. Ve bu olay sebebi ile eski askeri ne kadar başını belaya sokmak istemese de bela askeri kendine çekmeyi başarmıştır. Bu yüzden eski asker bir maceraya başlar.

Rambo 5 Son Kan izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Rambo 5: Last Blood izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.2/10 705
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Rambo 5 Son Kan” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • Fırat

    Olayların anlatıldığı mekan ve işleniş tarzı , serinin ilk dört filminden biraz daha farklı konseptte geçiyor . İlk dakikalardaki sakinlik sizi yanıltmasın, kesinlikle izlediğinize değecek Rambo 5 . . .

    5
  • gjkmmm

    serinin diğer filmlerine göre çok alışageldik bir seneryo olmuş ve diğer serilerine göre çok farklı bir film biraz sıkıcı , eski serileri kadar keyif verici olmamış

    10