Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
29
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Riddick Günlükleri izle
6.7

 72.112İZLENME

6.7İMDB

 119 SÜRE

YIL 2004

Heyecanın doruklarda yaşandığı bu film, aksiyonun tam anlamıyla yaşanacağı pek çok ödül kazanmış bir yapımdır.

Filmin ana karakteri herkesin arayıp bulmaya çalıştığı bir adamdır. Uzun zamandır pek çok para avcısı bu adamı bulmaya çalışmaktadır. Bunun sebebi ise adamın yakalanması için büyük bir ödül ortaya konmuştur.

Riddick Günlükleri 2004 filminde olaylar oldukça akıcıdır. Önemli bir gezegen olan Helion gezegeni kötü niyetli insanlar tarafından ele geçirilmiştir.

Ana karakter de bu durumu değerlendirip yerin altında olan bir hapishaneye yerleşmiştir. Uzun zamandır hiç görmediği arkadaşını bu hapishanede tekrardan gören adam onunla birlikte planlar kurmaya başlamıştır.

İkilinin kurduğu planlar ve düşündükleri gezegenin kurtuluşu için çok büyük bir önem taşıyacaktır.

Riddick Günlükleri izle 2004 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Chronicles of Riddick izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.7/10 9010
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Riddick Günlükleri” filminde 1 Yorum bulunuyor.