Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Rocketman izle
7.3

 6.177İZLENME

7.3İMDB

 121 SÜRE

YIL 2019

Biyografik türünde olan Rocketman 2019 müzik sektöründe önemli başarılar elde etmiş bir kişinin akademik alanda süperstar olma adımlarını nasıl çıktığını anlatıyor. Müzik sektöründe önemli başarılar edinmiş olan bu kişi müzik akademisinde söz yazarıyla tanışarak süperstar nasıl olunacağı konusunda kendisine yardım etmesini istiyor.
Söz yazarı müzik piyasasını oldukça iyi bilen ve tecrübeli bir söz yazarıdır. Süperstarlık yolunda kendisine ne yapması gerektiğini ve tecrübelerini birer birer anlatıyor. Ama süperstar olmanın kolay olmadığını ve sıkıntıları beraberinde getireceğini dile getiriyor.
Bazı zamanlar söz yazarının dediğini dinlese de bazı zamanlar da dinlemediği zamanlar oluyor. Bu durum tabii ki kendisine olumsuz olarak geri dönecektir.

Rocketman izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Rocketman izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.3/10 711
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR