Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sadece Merhamet izle
7.6

 29.080İZLENME

7.6İMDB

 137 SÜRE

YIL 2019

Oldukça iyi bir eğitimi olan zenci bir avukat mezun olur olmaz güvenilir olmayan bir sistemden dolayı haksız yere hapishanede yatan insanların yararına çalışmaya başlar. Bu suçluların çoğu suçları aslında kanıtlanmamasına karşılık yine de içeride çeşitli sistem hataları yüzünden yatar.

Bunlardan bir tanesinin davasını da üstlenen avukat tanığın olduğunu öğrenir. Sadece merhamet 2019 bu tanığın konuşturulmasına bağlı olarak bir sanığın masumiyetinin ortaya çıkarılması için çabalayan genç bir avukat üzerinden ilerliyor. Bu tanığın konuşup konuşmaması adına oldukça fazla insan harekete geçer.

Masumiyeti kanıtlanmak istenen bu adam gerçekten masum olduğuna dair inancını kaybetmeye başlarken bile genç adam umudunu kaybetmeden savaşacaktır.

Sadece Merhamet izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Just Mercy izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.6/10 3021
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR