Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sanal Devrim izle
4.9

 16.989İZLENME

4.9İMDB

 92 SÜRE

YIL 2016

Sanal gerçeklik, bilim kurgu yazarlarının en fazla ilgisini çeken konuların başında gelmektedir. Bilim kurgu türündeki Sanal Devrim 2016 filmi de bu konuya odaklanıyor. Film, ikili bir hayat yaşayan Nash’in hikayesini anlatıyor. Nüfusun büyük bir bölümü, online olarak yaşamaktadır. Nash ise, hem online dünyada hem de gerçek dünyada yaşamaktadır. Bu bakımdan Nash, bir melezdir.
Nash, zamanının yarısını sanal dünyada geçirirken yarısını da gerçek dünyada geçirmektedir. Oysa diğer kişiler, sanal dünyada daha fazla zaman geçirmektedirler. Nash, gerçek dünyada özel dedektiftir. Sistemi tehdit eden teröristler, kız arkadaşını da öldürünce Nash için artık kişisel bir hesaplaşma başlar. Nash, sanal ile gerçeklik arasındadır ve yaşadığı toplum için bazı kararlar almak zorundadır.

Sanal Devrim izle 2016 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. 2047: Virtual Revolution izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.9/10 639
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR