Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sarhoş Ebeveynler izle
3.8

 3.299İZLENME

3.8İMDB

 97 SÜRE

YIL 2019

2019 yılında vizyona giren Sarhoş Ebeveynler alkol sorunları yaşayan zengin bir ailenin yaşadığı sıkıntıları konu alıyor. Varlıklı bir hayat süren Frank ve Nancy çiftinin tek bir çocuğu vardır. Üniversiteyi şehir dışında bir okulda kazanan çocukları gidince, çift zengin bir muhite taşınır. Zamanla maddi durumları kötüye giden çift, yaşadıkları sıkıntıları çevrelerine yansıtmamak için büyük çaba sarf eder.
Sosyal ortamları son derece zengin ve sosyetik kişilerden oluşan çift, bu kötü gidişatı çaktırmamak için bazı önlemler almaya başlarlar. Frank ve Nancy maddi sıkıntıları kimseye hissettirmeden toparlamaya çalışır. Fakat sosyetenin göbeğinde yaşadıkları için bu sorunu belli etmeden yapabilmeleri çok zor olacaktır.

Sarhoş Ebeveynler izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Drunk Parents izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

3.8/10 471
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR